Chalet Black & Chalet White

Toksolky jsou inspirované Skandinávií a snaží se přitáhnout přírodu k člověku o něco blíž. Večery můžete trávit s hořícím krbem, sklenkou vína v ruce na pohodlné měkounké sedačce a přesto s hvězdami téměř nad hlavou.

Prohlédnout Chalet Black Prohlédnout Chalet White

Útulný interiér

Hlavní obývací část chaty je prosklená, slunná a nabízí vzdušný prostor s velkým gaučem a krbem. Součástí jídelny je velký dubový stůl a plně vybavená kuchyň, myčka nádobí a kávovar na mletou kávu. Jsou zde pro Vás připravené dvě samostatné ložnice a jedno dvoulůžko v atriu s výhledem ven. Povlečení, ručníky a utěrky jsou na chatě k dispozici.

Chaty jsou vytápěné krbovou vložkou, dřeva je na místě k dispozici dostatek a je to vlastně Vaše jediná práce u nás. Udržovat oheň v krbu. To zní dobře, ne?

Romantické večery u jezera

Těšíme se, až vyzkoušíte naše grilovací ohniště, když se 12 mm ocelová plotna rozžhaví, můžete grilovat dlouhé hodiny, užívat si zážitek z hořícího grilu, skvělého jídla a popustit uzdu své mistrovské fantazii. Jen vy, neodolatelná vůně, nažhavený grill a dobrá společnost.

Ano, je zde i k připojení k wi-fi, ale budeme raději, když budete koukat z oken, půjdete na procházku, přečtete si svoji oblíbenu knížku a nebo nebudet dělat vůbec nic. Zkuste si vzpomenout na den, kdy jste hodinu leželi bez ničeho, co by vás rušilo. Zřejmě ho nenajdete a je na čase to napravit u nás.

Máme saunu

Zapomeňte na přeplněné saunové světy. Vybudovali jsme finské sauny jen pro Vás, kdykoliv a na jak dlouho budete chtít, přímo u Vaší chaty. Vyběhněte z ní ven a pokud si troufnete skočte rovnou do jezírka a nebo nechte své bosé nohy brouzdat trávou a jen zlehka se opláchněte přímo v potoce u přítoku vodou z Křemešníka, která údajně obsahuje stopy stříbra a podle legend dokázala léčit i mor.

Naší relaxační místností je tráva a lávka nad vodou. Zavřete oči, dýchejte.

Rezervovat ubytování